PL
PROMMAC

PO PROSTU WALCZ!

Czym jest seria "Po prostu walcz"?

 

Postanowiliśmy nie poprzestawać na dużych eventach i przygotować dla sympatyków MMA cykl mniejszych gal – PROMMAC: Po prostu walcz! 

 

MMA to nie tylko wielkie miasta i spektakularne gale. MMA to także mniejsze, lokalne widowiska, na których swoje kariery rozpoczynają najmłodsi zawodnicy, a wschodzące gwiazdy stawiają kolejne kroki w drodze na szczyt. To także możliwość promocji sportu w miejscach, gdzie nie jest on jeszcze tak popularny lub gdzie takich widowisk po prostu brakuje. 

W 2014 roku odbędą się dwie gale z cyklu PROMMAC: Po prostu walcz! i będą one transmitowane na żywo w telewizji Polsat Polsat. 

Każda gala z cyklu PROMMAC: Po prostu walcz!, to kilka walk zawodowych, które śmiało mogłyby się znaleźć na karcie walk dużych gal. Zobaczymy w nich przede wszystkim znanych zawodników młodego pokolenia, którzy już teraz należą do krajowej czołówki.

 

 

Ale PROMMAC: Po prostu walcz!, to także turnieje amatorskie, których zwycięzcy podpiszą kontrakt z organizacją oraz dostaną szansę debiutu na kolejnych galach PROMMAC. Jedna gala, to jeden turniej w jednej kategorii wagowej.

 

Zgłoszenia do turniejów amatorskich

 

Do turnieju może zgłosić się każdy zawodnik danej kategorii wagowej, który nie stoczył jeszcze żadnej zawodowej walki i ma ukończone 18 lat. Zgłoszenia możecie dokonać wysyłając do nas email na adres: biuro@prommac.pl w tytyle wpisujac "TURNIEJ AMATORSKI".

 

W mailu prosimy o przedstawienie swojej osoby (w tym m.in. wiek, klub, staż treningowy, ale także szkoła, zainteresowania, itd.) oraz podanie wszystkich amatorskich osiągnięć. Bardzo ważne będzie również dołączenie materiałów video z waszych walk i treningów. Najlepiej w postaci linków bądź też wysłanie ich na adres: PROMMAC SP Z O. O. Kokotów 703, 32-002 Wieliczka.

 

Z nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 10 zawodników (8 plus 2 rezerwowych), którzy podczas gal PROMMAC: Po prostu walcz! wezmą udział w ośmioosobowym turnieju rozgrywanym w danej kategorii wagowej. Jednego wieczoru zostaną rozegrane ćwierćfinały, półfinały i finał, którego zwycięzca podpisze kontrakt na swoją pierwszą zawodową walkę podczas dużej gali PROMMAC.

 

 

O nas

PROMMAC, czyli Professional MMA Challenge   Jesteśmy nową siłą w świecie MMA. Tworzymy widowiska, których największą atrakcją jest ich czysto sportowy wymiar. Chcemy...
Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi pomysłami i uwagami? Napisz do nas!
Tel:531 392 559 Dowiedz się więcej

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami i dołącz do naszej grupy na:
Wszelkie prawa zastrzeżone PROMMAC 2014
Projekt graficzny:
Kodowanie: