PL
AKTALNOŚCI
Przed Wami pierwsze zestawienie gali, która już 15 listopada!

STRZELCZYK VS WIENCEK NA PROMMAC 2!

26 Września 2014

Ten pojedynek powinien rozgrzać na dobre publiczność w Hali Częstochowa. Dwa bardzo młode, niepokorne talenty mieszanych sztuk walki. Obaj obdarzeni sa fenomenalnymi warunkami, obaj nie boja się walki z absolutnie żadnym rywalem. Obaj będa mieli za soba swoja publiczność. Pochodzacy z okolic i przez wiele lat trenujacy w Częstochowie Mateusz Strzelczyk vs Michał Wiencek z Bielska-Białej. 

 

Mateusz Strzelczyk mimo dopiero 23 lat jest w polskim MMA znany już od dawna. Znany jest nie tylko z powodu swojego talentu i efektownego stylu walki, ale także z tego, że nie kalkuluje i jest gotowy podjać każde wyzwanie. W tym wieku ma już na swoim koncie starcia z takimi zawodnikami jak Ruben Crawford (na gali KSW), Barłomiej Kurczewski, czy zawodnik UFC Paweł Pawlak. Walka może potoczyć się różnie, ale jedno jest pewne - Mateusz pójdzie na całość.

 

Michał Wiencek to zawodnik podobny do Mateusza nie tylko warunkami fizycznymi, ale też charakterem wojownika. Ten 21 latek stoczył w tym roku już trzy walki w tym z Albertem Odzimkowskim, Mohammedem Abdallahem i zwycięski debiut na PROMMAC z Michałem Golasińskim. To wszystko jednak dla niego za mało. Michał jest absolutnie pewny swojego potencjału i chce go konfrontować tylko z zawodnikami z najwyższej półki. Widać jak z każda walka się rozkręca i jak uczy się na poprzednich pojedynkach. Nie wiadomo jak wielkie sa jego możliwości, ale na pewno 15 listopada zobaczycie Michala w jeszcze lepszej odsłonie niż w ostanim pojedynku!

 

O nas

PROMMAC, czyli Professional MMA Challenge   Jesteśmy nową siłą w świecie MMA. Tworzymy widowiska, których największą atrakcją jest ich czysto sportowy wymiar. Chcemy...
Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi pomysłami i uwagami? Napisz do nas!
Tel:531 392 559 Dowiedz się więcej

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami i dołącz do naszej grupy na:
Wszelkie prawa zastrzeżone PROMMAC 2014
Projekt graficzny:
Kodowanie: