PL
AKTALNOŚCI
Już teraz wiadomo - to będzie nasza najmocniejsza karta walk! A bilety już od 25 zł!

DRWAL I KITA NA PROMMAC 2! RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW!

23 Września 2014

Szykuje się widowisko, które swoja sportowa jakościa przebije wszystko to, co do tej pory widzieliście na galach Professional MMA Challenge. 15 listopada w pięknej i nowoczesnej Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się kolejna duża i numerowana gala - PROMMAC 2. Tego wydarzenia fani Mieszanych Sztuk Walki po prostu nie mogą przegapić! 

 

Takiej karty walk jeszcze nie było!


Największe gwiazdy PROMMAC - Tomasz "Gorilla" Drwal i Michał "Masakra" Kita, lokalni herosi z Częstochowy i Śląska z Jackiem "Godzilla" Czajczyńskim na czele oraz cała plejada najzdolniejszych polskich zawodników młodego pokolenia. A to jeszcze nie koniec! Kolejne znane nazwiska z Polski i zagranicy ogłosimy już wkrótce! Jedno jest pewne – pod względem sportowym będzie to najmocniejsza z dotychczasowych gal Professional MMA Challenge! Przygotujcie się na show, którego Częstochowa dawno nie widziała. Wypełnijmy niesamowita Halę Sportową Częstochowa i przeżyjmy z bliska i na własnej skórze te niepowtarzalne emocje.

 

Ruszyła sprzedaż biletów!


To wydarzenie będzie mógł obejrzeć absolutnie każdy! Za pośrednictwem platformy KUP BILET, a także w sieci salonów Empik oraz STS, można już dziś nabyć bilet na PROMMAC 2. Ceny rozpoczynają się już od 25 zł! Dwiema tegorocznymi galami udowodniliśmy, że tworzymy sportowe widowiska, które swoim poziomem wciska w fotel. Czas na kolejny taki wieczór. PROMMAC 2 nadchodzi! - mówi właściciel federacji, Dalius Kubylis.

 

 

Zapraszamy na WWW.KUPBILET.PL by już dzisaj zdobyć bilet na PROMMAC 2!

 

 

O nas

PROMMAC, czyli Professional MMA Challenge   Jesteśmy nową siłą w świecie MMA. Tworzymy widowiska, których największą atrakcją jest ich czysto sportowy wymiar. Chcemy...
Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi pomysłami i uwagami? Napisz do nas!
Tel:531 392 559 Dowiedz się więcej

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami i dołącz do naszej grupy na:
Wszelkie prawa zastrzeżone PROMMAC 2014
Projekt graficzny:
Kodowanie: